11.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Lëndohet një grua në Korishë

Një grua është lënduar derisa ishte duke punuar në fshatin Korishë të Prizrenit.

Ajo po trajtohet në spitalin e Prizrenit.

“Përderisa ishte duke punuar është rrëzuar ku si pasojë ka pësuar frakturë në hundë dhe ka lënduar krahun, viktima është duke u trajtuar në spitalin e Prizrenit. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”,njofton Policia e Kosovës.PrizrenPress

Më Shumë

Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Një burrë me gjashtë gra thotë se ka në plan të bëjë fëmijë me secilën prej tyre nëpërmjet nënave surrogate në mënyrë që asnjëra...

Katër raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit në Kosovë, janë raportuar katër raste të dhunës në familje. Kështu bëhet e ditur...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit