15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Lind i vdekur djali i yllit të NHL-së

Ylli i NHL-së, Boone Jenner dhe gruaja e tij Maggie kanë dhënë një lajm tronditës.

30-vjeçari, i cili është kapiten i “Columbus Blue Jackets”, hyri në rrjete sociale për të zbuluar se ata kishin humbur djalin e tyre pasi Maggie pësoi një “lindje të vdekur” një muaj para se ajo të priste fëmijën e tyre.

Ata postuan një fotografi të gjurmëve të djalit të gdhendura në një gur, transmeton Klankosova.tv.

“Jemi të humbur. Një dhimbje si asnjë tjetër. Djali ynë, Dawson Jenner lindi i vdekur më 31 mars. Ndërsa kjo dhimbje nuk është si asgjë që kemi përjetuar më parë, ajo na ka treguar gjithashtu dashurinë e pamasë që duhet të japim”.

Ata vazhduan, duke shkruar: “Sado zemërthyer që jemi, ne jemi jashtëzakonisht mirënjohës që jemi prindërit e tij dhe mezi presim ta mbajmë përsëri një ditë në parajsë. Ne jemi mirënjohës dhe ndihemi të bekuar për dashurinë dhe mbështetjen nga familja dhe miqtë tanë. Ne i vlerësojmë të gjithë që respektojnë privatësinë tonë ndërsa lundrojmë në këtë kohë jashtëzakonisht të vështirë”.

 

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

“Shkrepi dhjetë plumba drejt viktimës”, aktakuzë ndaj të pandehurit për vrasjen në Prizren

Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurit A.G., për shkak të dyshimit për vrasje të rëndë. Sipas aktakuzës, pasditen e 3 shtatorit në...

Zbulohet emri i vajzës së Luizit dhe Kiarës, ja detaji që nuk u shpëtoi fansave

Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja është në ditët e fundit të shtatzanisë, ndërsa ditën e djeshme çifti...

Lajmet e Fundit