30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Martohet Eros Ramazzoti

eros-938x535Eros Ramazzotti ka vendosur të martohet me Marica Pellegrinelli dhe i kanë thënë po njëri-tjetrit në praninë e dy dëshmitarëve në Pallatin Mbretëror në Milano.

“Në sallë ishin vetëm 4 persona, çifti dhe 2 dëshmitarë. Nuk kishte asnjë të ftuar. Eros kishte veshur një kostum të zi ndërsa Marica mbante veshur një kostum të bardhë.

Ceremonia nuk zgjati më shumë se 10 minuta. Në sallë nuk kishte edhe një fotograf për të shkrepur fotot zyrtare. Çifti i ka bërë fotot nëpërmjet një celulari. Nusja nuk mbante në duar as buqetën me lule. Kjo ka ndodhur e gjitha në një privatësi totale”, thotë një punonjës i Pallatit Mbretëror.

Më Shumë

De Biasi: Shqipëria më ndryshoi jetën, por në Dortmund bëj tifo për Italinë

Kualifikoi i pari Shqipërinë në një fazë finale të Evropianit dhe tani flet me krenari. “Jam krenar pasi kam dhënë edhe unë një kontribut për...

Ofertat e “Bashkimi Reisen” për pushime të paharrueshme në Velipojë

Oferta Verore në Hotel Holiday, Velipoj  Përjetoni një pushim të mrekullueshëm në bregdetin e Velipojës me ofertën tonë të veçantë!  Hotel Holiday Data e vlefshmërisë: Deri më...

Lajmet e Fundit