17.8 C
Prizren
E enjte, 25 Korrik, 2024

Mbajti koncert në karrocë pas aksidentit, Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci shijuan nga afër performancën e Ibrahim Tatlisesit

Artisti i famshëm dhe ikona e muzikës turke, Ibrahim Tatlises ditën e djeshme (e enjte) pësoi një aksident trafiku teksa po shkonte në Bodrum për të mbajtur koncert.

70-vjeçari dërgua në spital megjithatë përkundër frakturave në shputa ai arriti të mbante koncertin e paralajmëruar duke u shfaqur në skenë me karrocë dhe këmbë të fashuara.

Në mesin e të pranishmëve për të ndjekur këtë performancë të veçantë të Tatlises ishin edhe çifti i njohur shqiptar, këngëtari Robert Berisha me të dashurën e re, Laureta Maqëdonci.

Foto: Twitter

Dyshja që po shijojnë pushimet romantike në Turqi kanë postuar pamje nga performanca e këngëtarit turk përmes llogarinë të tyre përkatëse në Instagram.

Nga koncerti, Roberit ka publikuar edhe video ku partnerja e tij shihet teksa vallëzon dhe duket atraktive e veshur në një fustan të zi elegant.

Foto: Robert Berisha/Instagram

Kujtojmë që muaj më parë Roberti bëri publike lidhjen me bukuroshen nga Prishtina dhe që nga ajo kohë daljet e tyre publike kanë qenë të shpeshta.

Foto: Laureta Maqedonci/Instagram

Foto: Robert Berisha/Instagram

 

Më Shumë

Koulibaly: Anguissa më ka treguar për presioni-n e Conte-s. Kvara? Ai duhet të jetë përsëri magjik

Mbrojtësi që luan për Al-Hilal në Arabinë Saudite, Kalidou Koulibaly ka dhënë një intervistë të gjatë për mediet italiane, ku ka folur ndër të...

Kurti: Prodhuesit e Mamushës japin kontribut të madh në ekonominë e Kosovës

Një numër i madh të ftuarve të nivelit të lartë nga Kosova, Turqia si dhe Maqedonia e Veriut morën pjesë në Festivalin e 15-të...

Lajmet e Fundit