4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Mirënjohje për kryetarin SBASHK-ut në Prizren, Reshit Kushaj

Drejtoresha e Arsimit në Prizren, Luljeta Veselaj-Gutaj, ka ndarë mirënjohje për kryetarin e SBASHK-ut në këtë qytet, Reshit Kushaj.

Mirënjohja është ndarë në Ditën e Mësuesit.

“Prof.Reshit së bashku me shumë mësues shtruan rrugën e dijes, nëpër të cilën ne sot ecim me krenari, por edhe me detyrimin që misionin e tyre ta çojmë gjithmonë e më shumë përpara”, tha ajo./PrizrenPress.com/

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Goditet motoçiklisti në Prizren

Një motoçiklist është goditur nga një veturë në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime trupore. Rr. Wesli Clark, Prizren 26.03.2023 – 14:44.Ka ndodhë një aksident trafiku me...

Shpërthen Munishi: Ademi është kryetar me 17 servilë, jemi të mjerueshëm

Trajneri Ismet Munishi e ka pranuar pjesën e vet të përgjegjësisë për gjendjen e mjerueshme të futbollit në Kosovë, si dhe i ka goditur...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit