-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Modriqi: Shpresojmë që Messi ta fitojë këtë Botëror

Mesfushori i Kroacisë, Luka Modriq shpreson që Lionel Messita ta fitojë Kampionatin Botëror. Pas eliminimit të Kroacisë, Modriqi theksoi se Messi po e tregon vetën në secilën ndeshje.

“Shpresojmë që Messi ta fitojë këtë Botëror, ai është lojtari më i mirë në histori dhe e meriton. Ai po bën një Botëror të madh, ai po tregon cilësitë dhe madhështinë e tij në çdo ndeshje”, ka thënë Modriq.

Kroacia do ta ketë edhe një ndeshje ku do të luajë për vendin e tretë, e aty e pret humbësin e lojës Francë-Marok.

Më Shumë

Mot i vranët e me intervale të shkurtra me diell

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët, por nuk do të mungojnë edhe intervalet e shkurta me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik...

Parashikimi i Horoskopit, zbuloni se cilat janë shenjat me fat

Dashi Ju keni një hënë disonante, por mos u shqetësoni sepse ajo tashmë e merr veten nga orët e pasdites. Pranvera do të jetë thelbësore...

Lajmet e Fundit