6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Moti sot me vranësira, në zona të caktuara edhe reshje shiu

Sot parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Sipas Mateo Kosova në zona të caktuara mund të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu.

Vranësirat më të shtuara parashihet të jenë në Rrafshin e Kosovës.

“Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-31 km/h. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri në 3 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 12 deri në 17 gradë Celsius”, njofton MK.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Kush është 29-vjeçarja shqiptare që përplasi për vdekje vëlla e motër në Kroaci!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Koraci dy ditë më parë, ku si pasojë e një aksidenti humbën jetën vëlla e motër, 21...

Sindikata e Arsimit paralajmëron protestë më 1 maj

Sindikata e Arsimit ka paralajmëruar se nëse qeveria nuk shqyrton kërkesat dhe shqetësimet e paraqitura nga kjo sindikatë, do ndërmerren veprime sindikale. Drejtues të kësaj...

Lajmet e Fundit