9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Muharremaj publikon video ku qytetari “prashitë” rrugën: Cilësia e dobët e punimeve nuk kalon

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj, ka publikuar një videon në Facebook, ku shihet një qytetarët duke verifikuar cilësinë e punimeve në një rrugë në fshatin Samadraxhë.

Në këtë video kryetari Muharremaj dëgjohet duke thënë do të rregullohet rruga përsëri dhe se punimet e dobëta nuk kalojnë.

Edhe kjo punë nuk kalon kanë me ardhë me grry e me shtru si duhet.” – dëgjohet ai duke thënë.

Ndërkaq në mbishkrimin e kësaj video, Muharremaj ka thënë se do të jetë në teren

Cilësia e dobët e punimeve nuk kalon. Edhe qytetari bashkë me mua është verifikues mes tjerash në cilësi të punimeve. Në teren do të jem bashkë me ta. Samadraxhë” – ka shkruar ai.

VIDEO:

Më Shumë

Prishtina e eliminoi Ballkanin, Llapi kalon në gjysmëfinale me penallti

Prishtina, Llapi, Vushtrria dhe Gjilani janë skuadrat gjysmëfinaliste të Kupës së Kosovës në futboll.   Prishtina ka mposhtur kampionin në fuqi, Ballkanin, me rezultat 2:0, në...

Sot është 147 vjetori i lindjes së Faik Konicës

Sot, 147 vjet më parë lindi rilindësi i letërsisë shqiptare, Faik Konica. Ai u lind më 15 mars 1876 në Konicë dhe vdiq më 14...

Lajmet e Fundit