8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

Muharremaj publikon video ku qytetari “prashitë” rrugën: Cilësia e dobët e punimeve nuk kalon

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj, ka publikuar një videon në Facebook, ku shihet një qytetarët duke verifikuar cilësinë e punimeve në një rrugë në fshatin Samadraxhë.

Në këtë video kryetari Muharremaj dëgjohet duke thënë do të rregullohet rruga përsëri dhe se punimet e dobëta nuk kalojnë.

Edhe kjo punë nuk kalon kanë me ardhë me grry e me shtru si duhet.” – dëgjohet ai duke thënë.

Ndërkaq në mbishkrimin e kësaj video, Muharremaj ka thënë se do të jetë në teren

Cilësia e dobët e punimeve nuk kalon. Edhe qytetari bashkë me mua është verifikues mes tjerash në cilësi të punimeve. Në teren do të jem bashkë me ta. Samadraxhë” – ka shkruar ai.

VIDEO:

Më Shumë

Dr. Edona Sopaj i bashkohet Vetëvendosjes në Prizren

Specialiste e Radiologjisë, Dr. Edona Sopaj i është bashkuat Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren. Kryetari i Qendrës së LVV-së, Artan Abrashi së bashku me deputetin Arbër...

Gjermania sot i dhuron automjete FSK-së

Sot në kazermën e FSK-së “Adem Jashari” do të mbahet ceremonia e pranim-dorëzimit të donacionit me automjete nga Republika Federale e Gjermanisë për Forcën...

Lajmet e Fundit