-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Ndahet çifti i “Big Brother”, rrëfimi i Xhulit: Zbulova që Arditi më tradhtonte

90206Edhe pse skeptikët parashikuan që lidhja e tyre do të zgjaste deri në fund të verës, historia e vetme e dashurisë së “Big Brother 7? Xhuli-Ardit ka marrë fund më herët. 

Gati pas tre muajsh lidhje, 23-vjeçarja Juliana Dodaj duket e vendosur për ndarjen nga Ardit Çelepija, i cili nga ana e tij e ka konsideruar thjesht një zënkë. Xhuli pohon se ndihet e lënduar nga tradhtia që i ka zbuluar Arditit dhe se tashmë nuk ka më kthim pas 

Ditët e fundit është folur për ndarjen nga Arditi. Çfarë ndodhi dhe cila ishte arsyeja që shpërtheve në rrjete sociale kundër tij? 
Po, tashmë mund të quhemi të ndarë që prej ditës së diel. Duke gdhirë e diela, unë zbulova një, le të themi, lidhje tjetër të Arditit. 
Si e mësove ti këtë fakt? 
I kapa bisedën që kishte bërë në facebook. Ndodh ndonjëherë që njerëzit ta harrojnë facebook-un hapur, ndodh po ashtu që kureshtja dhe parandjenja të shtyn ta kontrollosh inbox-in… 
E njihje vajzën me të cilën ti thua se Arditi kishte lidhje paralele?
Nuk e njoh atë vajzë, ndërsa ai po, e njihte prej kohësh. 
Si u ndjeve në atë momente, e prisje diçka të tillë nga i dashuri yt?
Normal, si çdo femër që zbulon se i dashuri e ka tradhtuar. U ndjeva e tradhtuar, e lënduar, e zhgënjyer.

Më Shumë

Lajçak viziton të hënën Kosovën

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Mirosllav Lajçak, pritet të vizitojë Kosovën më 6 shkurt, derisa, sipas...

Latifi takon shefin e Zyrës Ndërlidhëse të Sllovakisë: Rahoveci ka potencial për investime

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka pritur në takim shefin e Zyrës Ndërlidhëse të Sllovakisë në Prishtinë, Rastislav Kostilnik. Latifi ka falënderuar për...

Biseda me djalin

Lajmet e Fundit