16.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Ndërroi jetë sheh Bajram Kasniqi nga Demjani i Hasit

Ka ndërruar jetë sheh Bajram Krasniqi nga fshati Demjan i Hasit.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë Bashkësia e Tarikateve të Kosovës.

Varrimi i tij do të bëhet sot në Teqe të Halvetive të Demjanit, ora 16:00 deri 17:00./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Të dyshuarit në Prizren i gjenden pushkë e pistoletë në kulmin e shtëpisë

Policia e Kosovës (PK) njofton se gjatë kontrollit në shtëpinë e një të dyshuari në Lubizhdë të Prizrenit, kanë gjetur dhe sekuestruar një pushkë...

Mona Liza

Enver Sulaj Një pikë ngjyrë më shumë në buzë S’të bën të lumtur As shiu s’ta fshin ngjyrën e lotit. Herë të mungon buzëqeshja Herë pikëllimi, Mona Lizë. Maj, 2023

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit