16.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Ngacmohet seksualisht një e mitur në Suharekë

Një e mitur është ngacmuar seksualisht në Suharekë të martën.

Ajo e ka lajmëruar rastin në polici dhe është shprehur e shqetësuar nga rasti.

Policia po e heton rastin.

“Viktima femër kosovare, e mitur ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar, nga veprimet e të dyshuarit viktima ishte e shqetësuar. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Afrim Bunjaku, “Hero i Kosovës” – urdhri i ndahet dy djemve të tij

Presidentja Osmani në mbledhjen komemorative në nderim të rreshterit Afrim Bunjaku, ia ka ndarë atij urdhrin “Hero i Kosovës”. Dekoratën e kanë pranuar dy djemtë...

Jasharaj: Ka nevojë për më shumë inspektorë, jo për testim të mësimdhënësve

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit Shkencës dhe Kulturës (SBAShK), Rrahman Jashraj, ka thënë se ata arsyeshëm e me plot argumente i kanë...

Lajmet e Fundit