19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Ngacmohet seksualisht një e mitur në Suharekë

Një e mitur është ngacmuar seksualisht në Suharekë të martën.

Ajo e ka lajmëruar rastin në polici dhe është shprehur e shqetësuar nga rasti.

Policia po e heton rastin.

“Viktima femër kosovare, e mitur ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar, nga veprimet e të dyshuarit viktima ishte e shqetësuar. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Më Shumë

Lajmet e Fundit