16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Një emër që askush nuk e priste, mos ndoshta Ardit Gjebrea zbuloi moderatoren e “Kënga Magjike”

Producenti i njohur, Ardit Gjebrea ka publikuar një foto me moderatoren Luana Vjollca në profilin e tij në Instagram. Kjo ka bërë që të nisin aludimet që bukuroshja bionde do të jetë prezantuesja e këtij edicioni në Festivalin Kënga Magjike. Ndonëse, Arditi nuk ka konfirmuar asgjë, komentet kanë qenë të shumta.

Moderatori i ka uruar mirë se ardhjen në Klan Luanës, por përmendja e fjalës “magjike”, ka nxitur thashethemet.

“Mirë se vjen! Duke qënë se jemi në një stinë magjike, i tillë qoftë edhe rrugëtimi yt në familjen Klan me projektet e tua”, ka shkruar Gjebrea.

Postimin e ka shpërndarë edhe Luana, e cila i drejtohet Arditit me fjalët: “Magjik përherë”.

Më Shumë

Ndahet nga jeta ish-drejtori i Komunës së Prizrenit dhe themeluesi i RTV “Yeni Donem”, Mehmet Bytyç

Është ndarë nga jeta në moshën 69-vjeçare Mehmet Bytyç, një nga emrat që dha kontribut të madh për komunitetin turk të Kosovës. Bytyçi ishte...

Konjufca: Lidhja e Prizrenit, njëra prej dy ngjarjeve më të rëndësishme të kombit tonë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, duke folur për rëndësinë historike të ngjarjes së Lidhjes së Prizrenit, tha se është njëra prej dy...

Lajmet e Fundit