1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Numërohen 97.29 për qind të votave në Prizren/ I pari Haskuka, i dyti Totaj

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren, Mytaher Haskuka, ka fituar 39.72 për qind të votave.

I dyti është kandidati i PDK-së, Shaqir Totaj, më 31.41 për qind të votave.

I treti, kandidati i LDK-së, Anton Quni, më 15.26 për qind të votave.

Ndërkaq, i pesti është kandidati i Nismës, Zafir Berisha më 5.83 për qind të votave.

Deri më tash janë numëruar 97.29 për qind të votave në Prizren./PrizrenPress.com/

Më Shumë

“Mbaroi, kam arritur gjithçka” – Messi flet për herë të parë pas triumfit në Kupën e Botës

Lionel Messi i ka bërë të gjitha. Përveç Kupës së Ligës dhe Kupës së Francës, Lionel Messi ka fituar çdo garë në të cilën...

Dr. Hasan Arzoallxhiu caktohet udhëheq i spitalit të Prizrenit

Dr. Hasan Arzoallxhiun është caktuar udhëheqës i spitalit “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren. Caktimi i Dr. Hasan Arzoallxhiut bëhet pasi drejtoresha ezkekutive Spitalit të...

Lajmet e Fundit