26.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

Përfshihet nga zjarri një bodrum i vjetër i venës në Krushë të Vogël

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Krushë e Vogël të Prizrenit, është përfshirë nga zjarri një bodrum i vjetër i venës.

“Raportohet se në rrethana të panjohura është përfshi nga zjarri një podrum i vjetër i Venës për të cilin për momentin nuk dihet pronari”, thuhet në raport.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit përkatëse si dhe njësiti i zjarrfikësve të cilët janë duke lokalizuar zjarrin.

Më Shumë

Cristiano Ronaldo dëshiron të qëndrojë në Arabi

Cristiano Ronaldo këmbëngul se ai do të qëndrojë te Al-Nassr pavarësisht se flitet për rikthim te Real Madrid. Sulmuesi, 38-vjeç, hodhi poshtë thashethemet se dëshiron...

Kurti në Bratislavë: S`mund të dal mbi ligjin për situatën në veri

Në forumin ‘Globalsec’ në Bratislavë, kryeministri Albin Kurti shpjegoi situatën aktuale në veri të Kosovës. Ai tha se kryetarët e rinj të komunat në...

Lajmet e Fundit