22.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Policia në Prizren po heton rastin e mbishkrimit për zgjedhje dhe Albin Kurtin

Policia e Kosovës është duke hetuar një rast në Prizren, ku persona të panjohur kanë vendosur një copë shtofi me mbishkrimin ”Duam Zgjedhje, 51% Albin Kurti ??Ky material ishte vendosur mes dy shtyllave elektrike, saktësisht në rrugën Indir Cara, përcjellë Klan Kosova.

Fotografia është ilustrim

Siç bënë të ditur Policia e Kosovës prokurori ka urdhëruar që rasti të hetohet.

I njëjti po ashtu ka urdhëruar që të identifikohen edhe personat që kanë vendosur mbishkrimin.

Më Shumë

Neymar kontaktohet nga Guardiola

Mes tensioneve në rritje mes Neymarit dhe Paris Saint-Germainit, si me tifozët ashtu edhe me drejtuesit e klubit, futbollisti mund të largohet në afatin...

Po vazhdon vendosja e rrethojave në parqet e Prizrenit

Po vazhdon vendosja e rrethojave në parqet e gjithë Komunës së Prizrenit. Tashme ka përfunduar një pjesë e këtij projekti në lagjen Ortakoll, në afërsi...

Lajmet e Fundit