13.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Tentim vjedhje në Prizren

Persona të panjohur me forcë kanë thyer derën e një objekti.

Pronari i objektit ka deklaruar se nuk është vjedhur asgjë.

“Përveç dëmit nuk është vjedhur asgjë. Rasti është duke u hetuar”, njofton Policia e Kosovës, transmeton PrizrenPress.

Më Shumë

Ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes e vajzës, arrestohet prizrenasi

Një person është arrestuar në Prizren, pasi që kishte ushtruar dhunë ndaj gruas dhe vajzës së tij. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari...

Ish-drejtoresha e Suharekës e akuzuar për korrupsion, thotë se objekti pa leje është rrënuar në tërësi

Ish-drejtoresha e Drejtorisë së Inspekcionit në Suharekë, Jehona Rrafshi- Lumi, e akuzuar për korrupsion, duke vazhduar dhënien e mbrojtjes, në seancën e së hënës...

Himnet në ankand

Lajmet e Fundit