22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Prizren, arrestohet përfituesi i prostitucionit

Prostitucioni-shqiptarjaPolicia në Prizren ka arrestuar një person të dyshuar për ndërmjetësim dhe zhvillim të prostitucionit

“Pas një pune hetimore është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi për të njëjtin ekziston dyshimi i bazuar se duke përfituar materialisht ka ndërmjetësuar duke u mundësuar disa personave zhvillimin e prostitucionit”, njofton Policia në Prizren.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit