3.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Prizren, babë e djalë përleshen mes vete, e pëson edhe nëna

Pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht babai dhe djali në Prizren, ka njoftuar Policia.

Gjithashtu, babai ka sulmuar edhe bashkëshorten e tij.

Dy të dyshuarit dhe viktima kanë pësuar lëndime të lehta trupore për çka kanë marrë trajtim mjekësor.

Me urdhër te prokurorit, babai është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Lëndohet një punëtor në vendin e punës në Korishë të Prizrenit

Në fshatin Korish të Prizrenit, një person derisa po punonte, ka rënë nga lartësia. Viktima është dërguar në spital për trajtim mjekësor dhe në vend...

Arrestohet i dyshuari për vjedhje në Planejë të Hasit

Është arrestuar i dyshuari për vjedhje në fshatin Planejë të Hasit. Ai është dërguar në mbajtje. “Është identifikuar dhe arrestuar një mashkull kosovar si i dyshuar...

Lajmet e Fundit