6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Prizren, një biçiklist goditet nga vetura

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prizren, ku një biçiklist është goditur nga një veturë.

Sipas Policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar përderisa ishte duke drejtuar veturën e tij, nga pakujdesia ka goditur biçiklistin-viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur të martën në ora 11:50./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Gjuajtje me kallashnikov te shtëpia e “Big Brother”, vritet roja i Top Channel

Mbrëmë në mesnatë është vrarë roja i televizionit Top Channel, pas të shtënave me kallashnikov afër shtëpisë më të famshme në Shqipër, Big Brother...

24 vjetori i fillimit të bombardimeve të NATO-s ndaj Serbisë

Sot shënohet 24-vjetori i fillimit të sulmeve të NATO-s ndaj caqeve ushtarake policore serbe. 24 vjet më parë NATO ndërhyri për të ndaluar gjenocidin...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit