4.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Qytetari nga Rahoveci i dorëzon në polici paratë e gjetura

Një qytetar nga fshati Pataqan, të Rahovecit, ka gjetur një kuletë me shumë prej mbi 4000 eurosh, si dhe dokumente personale.

Siç thuhet në komunikatë, ai menjëherë e ka njoftuar policinë dhe të hollat e gjetura i ka dorëzuar në Stacionin Policor në Prizren.

“Personit që i ka humbur kuleta ishte E.M., nga fshati Nushpall i Rahovecit. Pranim – dorëzimi i kuletës mes palëve është bërë në Stacionin Policor në Prizren”, thuhet tutje.

Me këtë rast, Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren, e ka falënderuar qytetarin E.I., për gjestin human dhe shembullor me rastin e dorëzimit të hollave të gjetura në Stacionin e Policisë.

Më Shumë

Shkenca thotë se burrat duan më shumë seks në dimër

Hulumtimet e reja thonë se burrat kanë një dëshirë më të lartë seksuale gjatë muajve të dimrit. Në një studim të fundit të botuar në...

Rast tragjik në Prizren: 39 vjeçari gjendet i varur në shtëpinë e tij

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Prizren, ku një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, ku dyshohet se bëri...

Lajmet e Fundit