-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Qytetarit i humb kuleta me para në Prizren, publikohet vendi se ku mund ta gjejë

Një postim për humbjen e një kulete me para është bërë para pak minutash në grupin “Merakli t’kerreve”, në Facebook.

Një qytetar njofton se Nikolin Palokës ia ka gjetur kuletën me para dhe dokumente personale në një qendër tregtare në Prizren.

Ai thotë se kuletën e ka në vend të sigurtë, ndërsa gjesti i tij për lajmërimin e rastit është përshëndetur nga komentuesit.

Pra qytetarit që i ka humbur kuleta mund të lajmërohet në postimin e grupit “Merakli t’kerreve”, për ta marrë atë. /Gazeta Express/

 

Më Shumë

Krasniqi, Kurtit: Në vilën e kasapit të Kosovës, Titos, pranove të gjitha ato që i kundërshtoje

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka kritikuar ashpër kryeministrin e vendit, Albin Kurti, për marrëveshjen e arritur në Ohër me presidentin...

Pasardhësi i mundshëm i Putinit thotë se vendet e NATO-s janë palë në konflikt në Ukrainë

Sekretari i Këshillit të Sigurisë të Rusisë, Nikolai Patrushev, ka pohuar se NATO është palë në luftën në Ukrainë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi,...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit