0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Rita Ora shfaqet seksi

Rita-Ora bbbÇfarë po vesh Rita Ora?

Ose më mirë çfarë nuk ka veshur ajo?

Këngëtarja me origjinë shqiptare u shfaq në qendër të Londrës, teksa do shkonte në Summertime Ball.

Ajo shoqërohej nga një mashkull misterioz.

Ka pasur spekulime se ai është i dashuri i ri i saj.

Këngëtarja ka pak kohë që është ndarë nga Calvin Harris.

Më Shumë

Giroud: Dua ta përfundoj karrierën në Milan

Futbollisti francez, Olivier Giroud, ka thënë se dëshiron ta vazhdojë kontratën me Milan-in edhe për një sezon dhe ta mbyllë karrierën me kuqezinjtë. Në një...

50 mijë kosovarë në pritje të pasaportës

Mbi 50 mijë qytetarë kanë aplikuar për t’u pajisur me pasaportë, që nga fundi i shtatorit e deri më tash.Ata nuk kanë arritur të...

Lajmet e Fundit