12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Rrahen mes vete burri dhe gruaja në Prizren

Një grua dhe një burrë janë rrahur me njëri tjetrin pas një mosmarrëveshjeje.

Ngjarja ka ndodhur në Prizren.

Policia ka njoftuar se të dyshuarit të cilin ishin duke bashkëjetuar dhe kanë një fëmijë, pas një mosmarrëveshjeje kishin sulmuar njëri tjetrin dhe kishin parë lëndime të lehta trupore.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me udhëzimin e të cilit fëmijën e merr nëna e tij deri ne vendimin e gjykatës.

Dy të dyshuarit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Poezia dhe gjinjtë e silikonit / Ilire Zajmi

Shkruan: Ilire Zajmi Çfarë vlerash mund të përfaqësojë poezia në një shoqëri moderne, protagoniste të “buzëve e gjinjve të silikonit”? Nëse roli i poezisë do të...

Krasniqi, Kurtit: Në vilën e kasapit të Kosovës, Titos, pranove të gjitha ato që i kundërshtoje

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka kritikuar ashpër kryeministrin e vendit, Albin Kurti, për marrëveshjen e arritur në Ohër me presidentin...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit