5.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Rrahen shoferët në stacionin e autobusëve në Prizren, ambulanca e policia në vendin e ngjarjes

Një rrahje dyshohet se ka ndodhur tek stacioni i autobusëve në Prizren.

Sipas burimeve të Gazeta10, shoferët e autobusëve të Prizrenit dyshohet ta kenë rrahur shoferin e autobusit të Ferizajt.

Njësitet policore, përfshirë hetusit si dhe emergjenca kanë dalë në vendin e ngjarjes ndonëse ende nuk e kanë konfirmuar.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Shtyhen ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka vendosur për shtyrjen e ndeshjeve gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Ky vendim vije pasi Presidentja e vendit tonë...

Vdes në QKUK personi që u aksidentua javën e kaluar në Prizren

Ka vdekur në QKUK personi i cili u aksidentua gjashtë ditë më herët në Prizren. Policia ka bërë të ditur se viktima ishte duke u...

Lajmet e Fundit