13.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Sam Asghari thotë se dëshiron të realizojë një film me gruan e tij Britney Spears

Sam Asghari dëshiron të luajë në një roman apo një film aksion me gruan e tij Britney Spears, të cilën ai e vlerësoi si një “aktore të shkëlqyer” tha ai të enjten kur foli për TMZ.

29-vjeçari, trajner i fitnesit i kthyer në aktor – vazhdoi të deklaronte se konservatori famëkeq 13-vjeçar i gruas së tij ishte ‘më i keqi që ka ndodhur ndonjëherë në këtë vend’.

Sam po vizitonte Los Angelesin për të kaluar pak kohë me Britney, 41 vjeç, përpara se të kthehej për të filmuar debutimin e tij si regjisor filmi.

Pasi refuzoi të jepte ndonjë detaj rreth projektit, Sam u pyet nëse ai do të konsideronte ndonjëherë të luante së bashku me Spears në një ‘romcom’.

“Shpresoj se po, shpresoj kështu, mendoj se ajo është një aktore e shkëlqyer. Shpresoj se një ditë, kjo do të jetë një ëndërr e realizuar”, tha ai, shkruan DailyMail.

Kur u pyet ish-trajnerin personal nëse ai po ‘priste skenarin e duhur’, Asghari u përgjigj: ‘Po. Ndoshta do ta shkruaj skenarin’.

“Ndoshta është një film aksion. Ajo është shumë atletike, ajo është në gjendje të kërcejë dhe të godasë disa njerëz dhe të bëjë një sërë marifetesh. Ajo do të ishte vërtet e mirë në këtë”, tha tutje bashkëshorti i yllit.

Por biseda mori një kthesë serioze kur TMZ e pyeti Samin për një konservatorin që kaloi artistja.

“Konservatori ishte një veprim i tmerrshëm. Nuk duhej të kishte ndodhur kurrë. Duhet të jetë e paligjshme të vendosësh dikë nën kujdestari dhe kjo ishte gjëja më e keqe që ka ndodhur ndonjëherë në këtë vend”, u përgjigj Asghari.

“Ky është vendi i lirisë. Dhe kjo nuk duhet të kishte ndodhur kurrë, veçanërisht me të”, tha Sam.

Spears ngjalli shqetësim muajin e kaluar kur ajo postoi një klip të çuditshëm duke përdorur një theks australian dhe u tha fansave ‘mos thirrni policët’ nëse fshinte faqen e saj në Instagram. /Telegrafi/

Më Shumë

Bordi i FMN-së miraton marrëveshjen me Kosovën

Bordi Ekzekutiv i FMN-së miratoi një marrëveshje në vlerë prej 80.12 milionë SDR (rreth 100 milionë euro) dhe një RSF në shumën prej 61.95...

Totaj mirëpret ambasadorët e huaj: Biseduam për mundësinë e zhvillimit të turizimit

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj priti sot në takim ambasadorë të huaj të akredituar në Republikën e Kosovës, me të cilët zhvilloi edhe shëtitje...

Himnet në ankand

Lajmet e Fundit