33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Scherzinger-Hamilton, udhëtim romantik në Venecia

Nicole ScherzingerNicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton prej 8 vitesh janë të lidhur me njëri-tjetrin dhe duket se përvjetorin e tyre të dashurisë e kanë festuar nëpërmjet një udhëtimi romantik që kanë bërë në qytetin e dashurisë në Venecia.

Ata u fotografuan teksa bënin një shëtitje me gondola të përqafuar dhe tejet të dashuruar. Këngëtarja Scherzinger dhe piloti i Formula 1 kanë patur ulje dhe ngritje në marrëdhënien e tyre, por dashuria duket se ka triumfuar.

Nicole kishte veshur një fustan të zi që nxirrte në pah fizikun e tonifikuar, mbante një kapele, syze të errët dhe çantë “Chanel”. Pas xhiros me gondola ata u fotografuan edhe teksa bënin shëtitje nëpër qytet.

Së shpejti këngëtarja Nicole Scherzinger pritet të hedhë në treg edhe videon më të re.

Më Shumë

Mbappe do të luajë me maskë speciale

Franca e pagoi shtrenjtë fitoren ndaj Austrisë (1:0), në ndeshjen e parë të Kampionatit Evropian 2024. Kapiteni Kylian Mbappe do të jetë i detyruar...

Policia shqipton mbi 1 mijë e 500 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1506 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit