19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Shakira së shpejti me një video të re

Shakira-EmpireShakira është bërë gati për videon e saj të re teksa është fotografuar në skenën e xhirimit e shoqëruar nga asistenti i saj. Një bashkëpunim shumë i suksesshëm ishte me artisten Rihanna me këngën “Can’t remember to forget you”.

Shakira mbërriti në skenën e xhirimit me pantallona të shkurtra dhe taka të larta dhe më pas u shfaq me një fustan të gjatë dantelli.

Ylli kolumbian është zgjedhur në kopertinën e revistës “Glam Belleza Latina” për muajin qershor dhe në një intervistë jep arsyet se përse nuk dëshiron të martohet me të dashurin e saj, futbollistin spanjoll Gerard Pique.

Shakira për “Glam Belleza Latina” thotë: “Ne tashmë e kemi atë që është thelbësore. Ne jemi të bashkuar dhe e duam shumë njëri-tjetrin dhe djalin”.

“Këto aspekte të marrëdhënies tonë janë të stabilizuara dhe martesa nuk do t’i ndryshojë ato. Por, nëse do të martohem ai është i vetmi”, thotë Shakira.

Më Shumë

Nis zbatimi i regjimit të lirë të trafikut lokal kufitar Kosovë-Shqipëri

Sot ka nisur regjimi i lirë të trafikut lokal të kufirit në hapësirën prej 30 km nga të dy anët e kufirit mes Shqipërisë...

Osmani, Kurti e Konjufca në shënimin e 146-vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit

Presidentja vendit, Vjosa Osmani, kryeministri Albin Kurti, si dhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, po marrin pjesë në shënimin e 146-vjetorit të...

Lajmet e Fundit