4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Shkelet me veturë një femër në Dedaj të Hasit

Një femër është shkelur më veturë në fshatin Dedaj të Hasit.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime trupore.

“I dyshuari mashkull kosovar përderisa ishte duke drejtuar veturën ka goditur këmbësoren-viktimën femër kosovare. Si pasoj, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta pas pranimit te tretmanit mjekësor ne Spitalin e Prizrenit është liruar”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Ligji për paga do të hyjë në fuqi një muaj pas publikimit në gazetën zyrtare

Ligji për paga, i miratuar të mërkurën në Qeverinë e Kosovës, do të hyjë në fuqi vetëm një muaj pas publikimit në gazetën zyrtare,...

Trezeguet: Leao do të jetë një befasi në Kupën e Botës

Ish-futbollisti i Juventus-it, David Trezeguet, ka bërë një parashikim interesant për Kupën e Botës që do të fillojë sot (e diele) në Katar. Kampioni i...

Lajmet e Fundit