18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Shtyhet Vëllaznimi-Liria

Përballja e ekipeve që po gjinden në pjesën e poshtme të renditjes tabelare të Ligës së Parë Grupi A, Vëllaznimi dhe Liria është shtyer.

Ndeshja që i takonte xhiros së gjashtë të Ligës së Parë nuk është zhvilluar sot në stadiumin e qytetit të Gjakovës, pasi që për shkak të reshjeve të shumta të shiut, stadiumi është vlerësuar të jetë në gjendje të pamundur për tu luajtur ndeshja.

Ndeshja, sipas informatave që kemi siguruar pritet të zhvillohet nesër në të njëjtën kohë./TopSporti

Vëllaznimi-Liria, shtyhet

Më Shumë

Shtyhet afati i procesit të regjistrimit të popullsisë

Qeveria e Kosovës ka njoftuar se është shtyrë afati i procesit të Regjistrimit të Popullsisë deri më datën 24 maj.   Sipas komunikatës  së qeverisë, ky...

Mbi një mijë gjoba trafiku të shqiptuara në Kosovë në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës në 24 orët e fundit ka shqiptuar 1 mijë e 609 gjoba trafiku. Ndërkaq në raportin 24 orësh të policisë, figuron se...

Lajmet e Fundit