22.8 C
Prizren
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

Suharekasit i hyjnë hajnat në shtëpi, i vjedhin stoli ari e para të gatshme

Një vjedhje ka ndodhur të enjten, në rrugën “Maksut Kuqi”, në Suharekë.

Siç njofton Policia, një person ka njoftuar se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur stoli ari dhe 400 euro para të gatshme.

Deri tani nuk raportohet për të arrestuar, derisa rasti vazhdon të hetohet si “Vjedhje rëndë”.

 

Më Shumë

Tottenham “mbyll” nënshkrimin me mbrojtësin e Udinese-s

Tottenham ka arritur akordin për transferimin e një tjetër lojtari. Bëhet fjalë për Destiny Udogie të Udinese-s. Megjithatë, ylli 19-vjeçar do të rikthehet përsëri në...

77 vjet nga hedhja e bombës së parë atomike në Hiroshima

Më 6 gusht 1945 gjatë Luftës së Dytë Botërore u hodh bomba e parë atomike mbi qytetin e Hiroshimës në Japoni e që do...

Lajmet e Fundit