26.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Teuta Selimit i vdes babai

Këngëtares së njohur kosovare, Teuta Selimit, i ka vdekur sot babai.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Selimi, përmes një postimi në Instagram, ku ka njoftuar se varrimi do të bëhet sot në varrezat e Prishtinës, në orën 13:30.

“Me dhimbje dhe pikëllim të thellë njoftojmë familjarët, miqtë se sot ndërroj jetë babai ynë Hamit Selimi. Varrimi bëhet sot në ora 13:30 në varrezat e Prishtinës (Dragodan). U prehsh në paqe babai im”, ka shkruar ajo, derisa ka publikuar një foto të tij.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Përurohet Shtegu i Lirisë “Pashtriku”

Në kuadër të aktiviteteve shtetërore në shënim të 25-vjetorit të çlirimit të vendit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mori pjesë në përurimin...

Prizren, babai në gjendje të dehur ther me thikë vajzën e tij 21 vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prizren, një person ka therur me thikë vajzën e tij, i dyshuari raportohet se ka qenë në...

Lajmet e Fundit