16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Totaj uron Bill Clintonin për ditëlindje

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj ka uruar ish-presidentin e ShBA-së, Bill Clinton me rastin e ditëlindjes së tij të 76-të.

Totaj në llogarinë e vet në Facebook ka postuar një fotografi të Clintonit me mbishkrimin: “Gëzuar ditëlindjen Presidenti Clinton”./ PrizrenPress.com

May be an image of 1 person and text that says "HAPPY BIRTHDAY PRESIDENT CLINTON"

Më Shumë

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, shënoi Ditën Ndërkombëtare të Boshnjakëve

Kryetari Shaqir Totaj, së bashku me pjesëtarë të komunitetit boshnjak dhe të Shoqërisë Kulturo-Artistike “Šarski Behar” në Prizren, shënuan sot 28 shtatorin – Ditën...

Një emër që askush nuk e priste, mos ndoshta Ardit Gjebrea zbuloi moderatoren e “Kënga Magjike”

Producenti i njohur, Ardit Gjebrea ka publikuar një foto me moderatoren Luana Vjollca në profilin e tij në Instagram. Kjo ka bërë që të...

Lajmet e Fundit