25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Vajza e Ukshin Hotit: 5 vjet e sëmurë

Erleta Hoti, vajza e Ukshin Hotit, ankohet se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ekonomike.
Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“5 vite në gjendje jo të mirë shëndetësore, pa punë dhe pa njohuri se çka të bëj me vetën”, ka shkruar vajza e Ukshin Hotit.

Ish-gruaja e këngëtarit Kastro Zizo, me të cilin ka edhe fëmijë, ka thënë që vetëm po iu përkeqësohet gjendja madje ajo ka marrë 4 diagnoza të ndryshme për zemër.

“Po e vrrej që gjendja veçse po më përkeqësohet, por me 4 diagnoza të ndryshme as që po i bie në fije se çka të bëj”, tha Hoti në postimin e saj.

Turqia arreston dhjetëra persona pas sulmit në Ankara

Policia i ka ndaluar të paktën 67 persona të martën në Turqi, teksa e kryen një aksion për t’i shënjestruar personat e lidhur me...

Voziti me shpejtësi 228 km/h në autostradë, gjobitet me 300 euro

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka gjobitur një shofer me 300 euro dhe ka shqiptuar tri pikë negative pasi në autostradë...

Lajmet e Fundit