1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Vesa Luma, krenare me ‘Plisat’

vesa lumaKëngëtarja që gjithmonë ka qenë pranë Prishtinës e tifozëve ‘Plisat’ duke shkruar për ta e duke bërë këngë për ta, së fundmi ka shkruar së është krenare për ‘Plisat’, madje i quan edhe engjëj.

Është kjo këngëtarja Vesa Luma e cila nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Twitter’ ka shkruar se është shumë krenare për ta, për shkak se
‘Plisat’ kishin organizuar protestën që është mbajte në Prishtinë për tu solidarizuar me shqiptarët e Shkupit pas ndodhisë së fundit atje.

”Plisat gjithmonë aty ..jo vetëm për Prishtinën,po për Shkupin dhe gjithë Shqiptarinë Proud of our angels (Krenar me engjëjt tonë). Ishte mbishkrimi i këngëtares.

Më Shumë

Duda Balje viktimë e ngacmimit nga personi i cili thotë se ishin në ‘lidhje dashurie’ për 6 vite

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, e cila vjen nga radhët e komunitetit boshnjak, Duda Balje ka denoncuar në Polici se është përballur periudhën e...

Raporti i FIFA-s: Transferimet në Shqipëri dhe Kosovë të ‘vakta’ dhe me shumë pikëpyetje

FIFA ka publikuar raportin më të fundit të saj të emëruar “Raporti i Transferimeve Globale”. Një publikim i përvitshëm i cili jep me detaje...

Lajmet e Fundit