2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Vetëvritet me pistoletë 62 vjeçari nga Sërbica e Epërme

Policia-crime sceneGjendet trupi i pajetë i Nikollë Kçirës nga Sërbica e Epërme e Prizrenit, i lindur në vitin 1951. Sipas informatave të para të policisë në Prizren, dyshohet se viktima ka kryer vetëvrasje me armë zjarri të llojit pistoletë.

Policia njofton se në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë njësitet relevante të policisë për hetimin e rastit.

Për hetimin e rastit përveç hetuesve dhe krim teknikës të pranishëm në vendin e ngjarjes kanë qenë: prokurori i shtetit; drejtori rajonal i policisë dhe mjekoligjorët të cilët e kanë marrë trupin e pa jetë për autopsi.

Policia ka iniciuar hetim për zbardhjen e rrethanave të rastit./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Renditja e FIFA-s: Bie Shqipëria, Kosova arrin pikën historike

FIFA ka bërë përditësimin më të fundit të renditjeve të ekipeve kombëtare në bazë të performancës së tyre në pushimin ndërkombëtar të nëntorit. Shqipëria...

Jasharaj: Nagavci po refuzon takimet me SBASHK-un

Rrahman Jasharaj nga Sindikata e Bashkuar e Arsimit në Kosovë, ka kritikuar ministren e Arsimit, Arbërie Nagavci pasi sipas tij, kjo e fundit nuk...

Lajmet e Fundit