13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Ylli televiziv tregon pamjen e re pas operacioneve të shumta

Katie Price ka treguar të enjten pamjen e saj krejt të re, gjatë një eventi në Essex. Prej disa muajsh ajo qëndroi në Turqi, aty ku iu nënshtrua disa operacioneve për të ndryshuar look-un e saj.

E pas disa javësh rikuperimi, 43-vjeçarja vendosi që të zbulonte fytyrën e saj të re edhe në publik. Nëna e 5 fëmijëve shfaqet e veshur me xhinse dhe bluzë të bardhë. Ajo gjithashtu ekspozon edhe trupin e saj të bonifikuar.

Më herët, ajo ka treguar se ka pasur frikë se mos vdiste dhe se dukej si “përbindësh”, por tani Katie është mjaft e lumtur me rezultatin përfundimtar.

Nuk fshihet më! Ylli televiziv tregon pamjen e re pas operacioneve të

Nuk fshihet më! Ylli televiziv tregon pamjen e re pas operacioneve të

Nuk fshihet më! Ylli televiziv tregon pamjen e re pas operacioneve të

Më Shumë

Prizren, 34 aktakuza kundër 44 personave për vepra të ndryshme penale

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se gjatë 24 orëve të fundit, nga prokuroritë Themelore janë ngritur 103 aktakuza kundër 116 personave, për vepra...

Ish-lideri i protestave studentore në 25 vjetorin e tyre viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë

Ish-lideri i protestave studentore, Muhamet Mavraj, në 25 vjetorin e tyre ka udhëtuar për në Hagë të Holandës. Mavraj atje do të vizitojë ish-krerët e...

Lajmet e Fundit