12.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Zafiri e pranon se e ka ndërruar passwordin e Facebook-ut, thotë se “nëntoka” deshi ta denigrojë

Koordinatori nacional për siguri kibernetike, Zafir Berisha, tha se e ka ndryshuar passwordin në Facebook.

Hakimi i llogarisë së tij u bë siç thotë ai nga një sekt i nëntokës deshi ta denigrojë atë.

Nuk pranoi të përmend emra se kush është ky sekt.

“S`kam çka më fsheh, le ta thejnë prapë. S`jam ndi i pasigurt asnjëhereë Problemi qendron se gjithë ajo fushatë ka pasur të bëjë me nje organzim të një grupi te njerëzve me vetëdije. Ua ka marre mendja të më denigrojnë mua dhe organet e sigurisë. Nje grumbull mbetejesh kane shperndare mbi 400 veta postimin. Sekti politik i nëntokës ka dashur të më denigrojë”, theksoi ai në Kanal 10.

Më Shumë

Muharremaj: Jam institucionalist, e respektoj kush është në Qeveri – Projektligji i Buxhetit është anti-Kushtetues

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka thënë se komuna që ai e drejton, fatmirësisht ka shpëtuar nga vërshimet që përfshinë Kosovën muaj...

14 ndjesitë që përjeton trupi kur bën seks

Po, përpos kënaqësisë, janë edhe 14 ndjesi të tjera! 1. Të shtohen rrahjet e zemrës. 2. Të shpeshtohet frymëmarrja. 3. Skuqesh në zona specifike, zakonisht në shpinë...

Lajmet e Fundit