24.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Maj, 2024

Zhduken dy persona, një në Istog dhe Prizren

Dy persona raportohet se janë larguar dhe nuk janë kthyer më.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rastet kanë ndodhur në dy qytete, Istog dhe Prizren.

“Prizren, 10.09.2022-20:00, më datën 13.09.2022 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Istog 13.09.2022-15:35. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima mashkull kosovar është larguar dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në raport.

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Më Shumë

Haliti e mohon së Vataj do të kalojë në AAK: Të palëkundur në rrugëtimin e përbashkët politik

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti, ka mohuar mundësinë se ish-deputeti i kësaj partie, Ramë Vataj, do të kalojë në AAK. Në profilin e tij në...

Mbi 2 mijë gjoba të shqiptuara për 24 orë në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë, policia ka shqiptar gjithsej 2146 gjoba trafiku.Kështu bëhet e ditur nga raporti i policisë. Ndërkaq në raportin 24...

Lajmet e Fundit