4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Zhduken dy persona, një në Istog dhe Prizren

Dy persona raportohet se janë larguar dhe nuk janë kthyer më.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rastet kanë ndodhur në dy qytete, Istog dhe Prizren.

“Prizren, 10.09.2022-20:00, më datën 13.09.2022 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Istog 13.09.2022-15:35. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima mashkull kosovar është larguar dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në raport.

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Më Shumë

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot me vranësira dhe me intervale me diell. Sipas këtij njoftimi, temperaturat...

Vazhdon me intensitet të lartë realizimi i projekteve kapitale në Prizren

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka mbajtur mbledhjen e përjavshme me drejtorët, ku u raportua për arritjet javore dhe planifikimin për ditët...

Lajmet e Fundit