11.8 C
Prizren
E enjte, 30 Mars, 2023

Zhduket një person në Prizren

 

Një person është zhdukur në Prizren.

Rasti është lajmëruar në polici nga babai i tij.

“Një mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij. Rasti është duke u hetuar”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit