15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Zyrtare/ Edin Kërveshi, trajner i ri i Bashkimit

Edin Kërveshi është trajner i ri i Klubit të Basketbollit Bashkimi. Kështu ka konfirmuar klubi nga Prizreni në një njoftim të publikuar në media sociale.

Po ashtu, KB Bashkimi ka njoftuar se pjesë e stafit të trajnerëve për këtë sezon do jenë Edon Godeni se bashku me Elbesar Gështenjen, raporton PrizrenPress.

Njoftimi i plotë i KB Bashkimi:

ZYRTARE: Kemi kënaqsin të ju njoftojm që  ekipa jonë këtë edicion do te jetë nën drejtimin e trenerit tonë Prizrenas Edin Kërveshi.

Welcome back Coach Edin

Njeashtu pjes e stafit te trenerve për këtë sezon do jenë dhe Edon Godeni se bashku me Elbesar Gështenjen.

Më Shumë

Gjendet personi që u raportua i zhdukur në Prizren

Është gjetur personi i raportuar si i zhdukur në Prizren. Motra e tij kishte thënë në Polici se ai kishte dalë nga shtëpia më 15...

Qytetarët sot të mos i përdorin pikat e kalimit kufitar me Serbinë

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka ftuar qytetarët të cilët planifikojnë të udhëtojnë përmes pikave kalimeve kufitare me Serbinë, që të shtunën (sot) të...

Lajmet e Fundit