17.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Malisheva: Arrestohet një femër, dyshohet se sulmoi fizikisht familjaren e saj

Një femër është arrestuar në Malishevë.

Ajo dyshohet se të hënën e kishte sulmuar fizikisht dhe psiqikisht familjaren e saj.

Në njoftimin e policisë thuhet se ngjarja kishte ndodhur pas një mosmarrëveshje mes tyre.

Video

https://www.facebook.com/watch?v=1403485973666631

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Deputetët përballen me rrugaçërinë serbe, Rexhaj: Ua thamë troç se Kosova është shtet i pavarur

Dy deputetët e Kuvendit të Kosovës, Arbër Rexhaj, dhe Erxhan Galushi, kanë marrë pjesë në takimin vjetor të Përfaqësuesve të Mbrojtjes dhe Parlamentet Evropës...

Spiunët po vdesin…

Hajdar Mallaku  Spiunët po vdesin, është kohë “e keqe" S'do të bëjmë vajtim për turi e feçke, Veç pështymje, mallkim e rrahje teneqe Fal Zotit që shkuan në...

Lajmet e Fundit