19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Burri në Prizren rrah vajzën dhe gruan, policia nuk e arreston

Një burrë nga Prizreni, mbrëmjen e së martës ka rrahur vajzën dhe gruan e tij.

Kështu thuhet në raportin e Policisë së Kosovës, anise bëjnë të ditur se pavarësisht rastit, i dyshuari nuk është arrestuar, transmeton klankosova.tv.

Sipas policisë, ky vendim i mosarrestimit, vie, meqë rasti është duke u hetuar!

”Prizren / 07.05.2024 – 18:00. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar dyshohet se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij. Nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar”.

 

Më Shumë

“The Door”, si e gjallëron muzika jetën e njerëzve me nevoja të veçanta

“The Door” është një orkestër e përbërë nga 20 muzikantë të jashtëzakonshëm nga Shkodra, të cilët kanë performuar në festivale në Shqipëri dhe Evropë. Rrugëtimi...

Egnatia, kampione e Shqipërisë për herë të parë

Egnatia mposhti Partizanin në finalen e Final 4 me rezultatin 1-0, falë golit të Ibrahimoglu. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, u dorëzoi medaljet dhe Kupën...

Lajmet e Fundit