5.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Detaje të reja për vetëvrasjen në Prizren

Në Prizren raportohet se një person ka bërë vetëvrasje.

Policia përmes raportit 24-orësh të enjten ka njoftuar se fillimisht ishte njoftuar për plagosje, porse në vendin e ngjarjes, pas një komunikimi me babanë e viktimës, është kuptuar se bëhet fjalë për vetëvrasje.

“Një ekip e emergjencës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar se trupi i viktimës është pa shenja jete”, thuhet në njoftim.

Policia ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes është gjetur dhe është sekuestruar një armë zjarri AK 47 me të cilën dyshohet se viktima ka kryer aktin.

Më Shumë

I akuzuari mungon për shkaqe shëndetësore, shtyhet gjykimi për korrupsion ndaj ish-drejtorit të Inspektoratit në Prizren

Në mungesë të akuzuarit Bujar Nerjovaj, është shtyrë seanca e paraparë për të hënën në Gjykatën Themelore ne? Prizren. Mbrojtësi i të akuzuari Nerjovaj, avokati...

Khloe Kardashian del në mbrojtje të Kimit kundër Kanye Westit: Mjaft më, lëre familjen tonë të qetë

Ylli televiziv, Khloe Kardashian ka folur në mbrojtje të motrës së saj mw tw madhe, Kim. Të mërkurën (5 tetor), Khloe komentoi në një postim...

Vdekja e turpit!

Vranët dhe me shi

Lajmet e Fundit