1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Burri rrah gruan e tij shtatzënë në gjinekologjin e Prizrenit

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur të shtunën në në repartin e Gjinekologjisë në Spitalin e  Prizrenit.

Policia njofton se atje një burrë, për shkak të një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht gruan e tij shtatzënë.

 

 

Ndërsa, me urdhër të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prizren 11.02.2023-22:30.Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti në repartin e gjinekologjisë për shkak të një mosmarrëveshje  ka sulmuar (në afekt) fizikisht viktimën femër kosovare-bashkëshorten e tij shtatzënë. Me urdhër të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Rahovec, burri dhe vjehrra ushtrojnë dhunë fizike ndaj gruas

Policia e Kosovës ka njoftuar se të mëkurën në Rahovec, është raportuar nga një grua kosovare se bashkëshorti dhe vjehrra kanë ushtruar dhunë ndaj...

Dogana në Vërmicë zbulon rreth 30 mijë euro mjete monetare të padeklaruara

Njësit e doganës kanë arritur që të zbulojnë dhe parandalojnë futjen e mjeteve monetare në formë ilegale. Sot në orët e para të mëngjesit...

Lajmet e Fundit