9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Në gjendje të dehur, një burrë në Suharekë kërcënon dy të tjerë, arrestohet

Policia ka njoftuar se dje është arrestuar një burrë në Suharekë.

Ai dyshohet se në gjendje të dehur i ka kanosur dy persona tjerë.Të dyshuarit i janë konfiskuar një kaçavidë dhe një sëpatë e vogël.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“KANOSJE- Rr. Brigada 123, Suharekë 19.02.2023 – 05:05. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që në gjendje të dehur ka kanosur dy viktimat meshkuj kosovarë. Nga i dyshuari është konfiskuar një kaçavidë dhe një sëpatë e vogël. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Më Shumë

Si të (mos) ikim nga njëri-tjeri?!

Enver Sulaj Vitet e fundit kanë qenë të veçanta e të vështira për të gjithë. Jo çdo rrëfim, si kryefjalë duhet ta ketë pandeminë me...

Romelu Lukaku do të kthehet te Chelsea këtë verë

Romelu Lukaku do të kthehet te Chelsea këtë verë, ka konfirmuar Giuseppe Marotta, drejtori menaxhues i Inter-it. Belgu u dërgua në huazim te ish-klubi i...

Lajmet e Fundit