14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Aksident në Prizren, një i lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Prizren.

Aksidenti ka ndodhur mes një veture dhe kamionete.

Lëndime ka marrë vozitësi i veturës, shkruan “PrizrenPress”.

Rr. Shotë Galica, Prizren 20.05.2023 – 10:37. Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të një veture dhe kamionetë. Si pasoj e aksidentit lëndime të rënda trupore ka pësuar drejtuesi i veturës viktima mashkull kosovar i cili është në trajtim mjekësor, rasti vazhdon të hetohet.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Komuna e Prizrenit po bën restaurimin e objektit të vjetër ekzistues të shkollës “26 Marsi” në Landovicë

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se krahas investimeve për përmirësimin e infrastrukturës arsimore, po vazhdon ndërtimi i aneksit në objektin e SHFMU “26 Marsi”...

Pablo Zabaleta rrëfen eksperiencën në Shqipëri: Udhëtim i pabesueshëm, ushqim dhe njerëz të mirë

Pablo Zabaleta është padyshim një nga futbollistët më të famshëm argjentinas e që ka luajtur për vite me radhë në nivele të larta të...

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit