6.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Aksident trafiku në Duhël të Suharekës, lëndohen katër persona

AksidentDy vetura janë përfshirë në një aksident trafiku në Duhël të Suharekës.

Policia e Kosovës njofton se deri të aksidenti ka ardh si pasojë e mos përshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes sipas kushteve të rrugës.

“Si pasoj e aksidentit lëndime trupore kanë marrë dy meshkuj dhe dy femra, si dhe janë shkaktuar dëme të mëdha materiale në veturat e involvuara”, njofton Policia e Kosovës. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit