17.8 C
Prizren
E hënë, 27 Maj, 2024

Aksident tragjik në Shirokë të Suharekës, humbin jetën dy persona

Numri i madh i aksidenteve në trafik po vazhdon të jetë shqetësues. Çdo ditë raportohet për aksidente të shumta në komunikacion dhe në të shumtën e rasteve shkaktohen si pasojë e pakujdesisë së shoferëve gjatë vozitjes, duke rrezikuar kështu jetën e tyre dhe të pjesëmarrësve tjerë në trafik, raporton Gazeta Sinjali.

Një aksident tragjik me dy të vdekur ka ndodhur para pak minutash në Shirokë të Suharekës.

Aksidenti ka ndodh ndërmet një motori dhe një veture dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të vdekur.

Viktimat siç mëson Gazeta Sinjali, kanë qenë të dy në motor, dhe dyshohet se janë të moshës së re.

Ndërsa, siç bëjnë të ditur sinjalizuesit e Gazetës Sinjali, shoferi i veturës është duke e marrë ndihmën mjekësore në Spitalin e Prizrenit.

Policia e rajonit të Prizrenit ende nuk ka dhënë detaje tjera për rastin pavarësisht interesimit të Gazetës Sinjali.

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Moti sot me diell dhe vranësira

Moti sot parashihet të mbajë me diell dhe vranësira. Kohë pas kohe pritet të ketë rrebeshe lokale shiu në shkallë vendi, sidomos gjatë orëve të...

Hapet në Has rruga që lidh Kosovën me Shqipërinë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka njoftuar se është hapur rruga që lidh Kosovën me Shqipërinë, në rajonin e Hasit. Rama ka publikuar fotografitë e...

Lajmet e Fundit