3.8 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Arrestimi i Elsa Lilës, reagon këngëtarja shqiptare: E kam dashur që fëmijë dhe do ta dua përjetësisht

Lajmi se Elsa Lila është arrestuar nga policia italiane si e përfshirë në një grup për trafikimin e drogës i ka befasuar të gjithë. Të shumtë kanë qenë personazhet publikë që reaguan pas këtij lajmi duke e mbështetur ose duke dalë kundër artistes.

Së fundmi, ka qenë dhe Rezarta Shkurta që ka publikuar disa postime në Instagram ku krahas disa interpretimeve të këngëtares së njohur në skenë, ajo shprehet se e ka dashur që kur ishte një fëmijë dhe se do ta dojë gjithmonë për artin e saj pavarësisht çdo gjëje.

’Unë Elsën e kam dashur që kur isha fëmijë dhe do e dua përjetësisht. Le ta nisim me pak art të vërtet, që një artiste e madhe e sjell lehtë. Pa temenara, vetëm me zërin e shpirtit’’, shkruan ajo krah videos së Lilës duke performuar në skenë.

Mund të jetë një imazh i 10 persona, njerëz në këmbë dhe teksti që thotë "L G Asociation "Loyola-Gymnasum" KONKURS PER REGJI?TRIMIN E NXENESVE PER VITIN SHKOLLOR 2022-2023 KLASAT 6,10 Per nxënësit interesuar ofrojme akomodim në konvikte, nga hëna deri të premten. Ofrojme mesim pergatitor per provimin pranues. Më shume info: 044 434 087 alg-info@alg prizren.com Rruga Tranzitit, Petrovë 000, Prizren, Kosovë www.alg-prizren.com/aplikimet C"

Më Shumë

Iniciativa për tërheqjen e 30 për qind të mjeteve nga Trusti pritet të diskutohet nesër në Kuvend

Nesër (e mërkurë) në Kuvendin e Kosovës pritet të debatohet dhe më pas të merret një vendim nëse do të kalojë në Komisionin për...

Modriqi i palodhshëm, i gatshëm për Kupën e fundit të Botës

Luka Modriq do të ketë një kampanjë të fundit në Kupën e Botës në tentim për ta dërguar Kroacinë te titulli i madh. Mesfushori 37-vjeçar...

Lajmet e Fundit