18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Arrestohen dy person të kërkuar në Suharekë

Dy person janë arrestuar në Suharekë.

Arrestimi i ure është bërë me urdhër të gjykatës, shkruan ‘PrizrenPress’

Suharekë 29.03.2023 – 03:15. Bazuar në urdhëresat e gjykatës janë arrestuar dy meshkuj kosovarë dhe të njëjtit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

====================================================

Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.
Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!
+383 44 128 112
Mund të jetë një imazh i divan dhe dhomë ndenjjeje======================================================

 

Më Shumë

Kurti: I kuptojmë shqetësimet e ndërkombëtarëve, por kemi edhe obligime

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas situatës së tensionuar në veri të vendit. Kurti, në një postim në Facebook, ka thënë se i...

Leao iu kërkon falje tifozëve të Juventus-it që e futi fanellën e tyre nën pantallona

Ylli i Milan-it, Rafael Leao, i ka tërbuar tifozët e Juventus-it duke e futur fanellën e tyre nën pantallona. Pas ndeshjes që Milan-i e mposhti...

Lajmet e Fundit